• Tanıtım Filmi
  • Avrupa Bilim ve Eğlence Günü 2015
  • Çocuk Üniversitesi Soma'da
  • Sokakta Çalışan Çocukların Koordinatörlüğümüzü Ziyareti
  • Kayıtlarımız Devam Ediyor..
  • Açılışımız...

Duyurular

Ankara’dan Kabul Edilen Tek 4004!!

Koordinatörlüğümüz bünyesinde çalışmalarına devam eden Su Okulu ekibimiz ‘Su Bilginleri Mogan’da’ isimli projeleri ile Ankara ilinde kabul edilen tek 4004- Tübitak Bilim Toplum Projesi oldular. Ekibimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz…

Gelecek Etkinlikler

Toprak Bilim Okulu Programı

6-13 Nisan ve 11-25 Mayıs 2016 tarihlerinde Toprak Bilim Okulu Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel Okullarından gelecek olan 5. sınıf öğrencilerini ağırlayacaktır.

4007- Oynaya Oynaya Bilim Çocuklar

Ankara Üniversitesi Çocuk Bilim Merkezi Koordinatörlüğü olarak Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan Tübitak 4007- Oynaya Oynaya Bilim Çocuklar isimli projeye Yaşam Bilimleri Okulu, Yaşamın Şifresi Dna ve Minik Dostlarım Böcekler Bilim Okulu ile 24-25-26 Mayıs tarihlerinde Batıkent Şevket Evliyagil Anadolu Meslek Lisesi’nde gerçekleştirilecektir.

Çocuklar İçin Felsefe Programı

Çocuklar İçin Felsefe programımız 30-31 Mayıs ve 3 Haziran tarihlerinde Yasemin Karakaya Bilim ve Sanat Merkezinden gelecek olan öğrencilerimize eğitim vermeyi planlamaktadır.

Yaşam Bilimleri Okulu

Yaşam Bilimleri Okulumuz 1 -3-6 Haziran arihlerinde Tüzyeksav okullarından gelecek olan öğrencilerimize eğitim vermeyi planlamaktadır.

Geçmiş Etkinlikler

Su Okulu

Su Okulu programımız 16-17-18 Mayıs tarihlerinde Tüzyeksav Okullarından gelecek olan öğrencilere eğitim vermeyi planlamaktadır.

Minik Dosltarım Böcekler Bilim Okulu

Minik Dosltarım Böcekler Bilim Okulu 13 Mayıs 2016 tarihinde refika Aksoy İlkokulundan gelecek olan öğrencilerimize eğitim vermeyi planlamaktadır.

Aranızda Matematiği Sevmeyen Var mı?

Aranızda Matematiği Sevmeyen Var mı? programı 12 Mayıs tarihinde Aydınlık evlerden gelecek olan öğrencilerimize eğitim vermeyi planlamaktadır.

Gökbilim Okulu programımız

Gökbilim Okulu programımız 10 Mayıs 2016 tarihinde Özel Seviye Koleji’nden gelen öğrencilerimize eğitim vermeyi planlamaktadır.